5 טיפים שיביאו אותך אל המעסיקים הנכונים

1. השתמשו ב Job Ninja

מיותר לציין ש Job Ninja הוא הדרך הטובה ביותר להגיע למעסיקים מתאימים הנמצאים בתהליך של גיוס עובדים כרגע. בניית פרופיל נכון ומדויק בממשק הזנת קורות החיים ובניית פרופיל אישי ותעסוקתי של Job Ninja. יאפשרו לכם הגעה אל מעסיקים מתאימים, שהגדירו בסוכן הגיוס החכם שלהם אתכם כמועמדים הדרושים להם. בנוסף, פרטיכם יחשפו רק בפני מעסיקים מתאימים אשר יבחרו לרכוש את קורות החיים שלכם, כך שלא תוצפו בפניות מצד מעסיקים לא מתאימים. גם אם אתם מחליטים לפנות לערוצי חיפוש עבודה נוספים, הקפידו לתחזק את הפרופיל התעסוקתי שלכם ב Job Ninja מאחר וסביר להניח כי מעסיקים רבים המתאימים לכם מגייסים עובדים באמצעותו.

2. התייעצו עם קולגות בתחום

תחום הדרושים בישראל הוא עולם קטן. בדרך כלל כל אחד מכיר מישהו שמכיר מישהו שמחפש עובדים כרגע. אל תתביישו וספרו לחבריכם ולקולגות שלכם שאתם מחפשים עבודה בתחום, סביר להניח שתשמעו על משרות פנויות המתאימות לכם. קבוצות מקצועיות או חברתיות ברשתות החברתיות יכולות גם כן להיות מקום מתאים למציאת מחפשי העובדים אצלם תרצו לעבוד.

3. פנו ישירות למעסיקים האידיאליים

תמיד חלמתם לעבוד במקום מסוים? שמעתם על מקום עבודה יוצא דופן המתאים לכם מבחינת קריירה, מבחינה מקצועית או מבחינת תנאי עבודה ושכר? פנו אליו ישירות. רוב החברות מפרסמות מדור 'דרושים' באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק שלהם וגם אם לא, אל תתביישו להתקשר לחברה ולשאול אם יש משרות פנויות כרגע. מרבית רכזי הגיוס ימיינו מועמד שפנה אליהם ישירות לפני מועמד שפנה דרך מודעות דרושים שונות המתפרסמות בלוחות הדרושים השונים.

4. אל תבזבזו הרבה זמן על איתור מודעות דרושים

פנייה למודעת דרושים מתאימה יכולה בהחלט לסייע בידכם להגיע למעסיק פוטנציאלי, אך קחו בחשבון שעליכם לפנות לכשלושים מודעות לפחות על מנת להגיע ל 3-4 ראיונות עבודה . ולהתקבל לאחד מהם. שימוש במנוע החיפוש של Job Ninja לאיתור משרות יכול לחשוף אתכם למאות משרות בלחיצת כפתור.

5. הכינו מראש קורות חיים מתאימים

אם כבר הגעתם למעסיק הנכון חשוב שיהיו ברשותכם קורות חיים מתאימים, מקצועיים, נכונים וזמינים למשלוח מיידי, מאחר וסביר להניח שאותו מעסיק מתאים יאמר לכם 'שלחו לי את קורות החיים שלכם'. במקרה כזה, אם תחכו כמה ימים, או אפילו כמה שעות עד שתשלחו לו את קורות החיים, הוא ודאי כבר ישכח על מה מדובר ותאבדו את אפקט הפנייה הישירה למקום העבודה.

Job Ninja מאחל לכם בהצלחה. זקוקים לייעוץ נוסף? פנו אלינו findjob@jobninja.co.il