5 טיפים לחיפוש עבודה

1. תכננו את תהליך חיפוש העבודה שלכם ושלטו בו כמו כל משימה בה אתם רוצים להצליח – תכננו אותה מראש. החליטו עם עצמכם איזו משרה אתם רוצים, מה חשוב לכם במקום העבודה הפוטנציאלי, על מה תהיו מוכנים להתפשר ועל מה לא. במקום לתת לחיפוש העבודה לשלוט בכם – שלטו אתם בו. כך תדעו לבנות את קורות החיים שלכם בהתאמה ולפנות אל מעסיקים נכונים המחפשים עובדים כרגע.

2. השקיעו בתהליך החיפוש מקום העבודה שלנו הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, עבודה מתאימה לנו מבחינה כלכלית או מקצועית יכולה להפוך את החיים שלנו לקלים יותר. עם זאת, למצוא מקום עבודה מתאים זאת משימה לא פשוטה וחשוב להשקיע בה
. חשוב להכין קורות חיים מתאימים, נכונים, מקצועיים ומושקעים, להגיע אל המעסיקים הנכונים ולהתכונן כראוי לראיון העבודה .

3. שתפו את סביבתכם אל תתביישו ושתפו את סביבתכם בהליך חיפוש העבודה. חברים, בני משפחה וקולגות בתחום יכולים להיות מקור מידע לא רע באשר למודעות דרושים רלוונטיות, משרות פנויות ומעסיקים המגייסים עובדים כרגע. רשתות חברתיות יכולות גם הן להיות מקור מידע טוב על מנת לזהות מחפשי עובדים רלוונטיים ולקבל טיפים ועצות מקצועיות בנושא כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה וחיפוש עבודה נכון.

4. אל תוותרו חיפוש עבודה הוא לא תהליך פשוט. בחלק מהמשרות אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים מול מאות מועמדים על אותו התפקיד. אם לא הצלחתם בהתמודדות על משרה אחת או שתיים, אל תפגעו, אל תתנו לזה לפגוע לכם בביטחון ואל תיקחו את זה אישית, המעסיקים לא מכירים אתכם ולא פוסלים אתכם באופן אישי, אלא רק את מועמדותכם.

5. תנו ל Job Ninja לעזור לכם השתמשו ב Job Ninja ותנו לו לעזור לכם. Job Ninja יסייע לכם, אם באשף בניית פרופיל אישי ותעסוקתי, אשר יסייע לכם בכתיבת קורות חיים מקצועיים, מסודרים ומותאמים, אם בהגדרת המשרה המבוקשת, על מנת שתופנו למעסיקים מתאימים בלבד ואם בהגעה מידית למאות מעסיקים רשומים המחפשים משרה שעונה לדרישות החיפוש שלכם. כמו כן, בשטח הניהול האישי שלכם , תוכלו לקבל משוב מיידי ולדעת כמה מעסיקים צפו בקורות החיים שלכם, כמה רכשו אותם ועוד.

Job Ninja מאחל לכם בהצלחה. זקוקים לייעוץ נוסף? פנו אלינו findjob@jobninja.co.il