עוזרים לכם לחזור לעבודה

Job Ninja עוזרת לכם לחזור לשוק העבודה בצורה הנכונה ביותר!
כמחפשי עבודה רשומים ב Job Ninja תוכלו להגיע לאלפי מעסיקים מחפשי עובדים בדרך המהירה ביותר. קורות החיים שלכם יופנו רק למעסיקים רשומים במאגר.
השימוש במאגר והשהות בו למחפשי עבודה הנו ללא תשלום ואנו מקבלים אתכם בברכה.

בנוסף, במסגרת מרכז הקריירה שלנו, נעמיד לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע המובילים בתחומם, במגוון תחומים שיוכלו לסייע לכם להכוונה וקידום אישיים, ליעל את תהליך מציאת העבודה ולקדם את עצמכם ואת הקריירה שלכם בדרך הנכונה ביותר עבורכם. כל הפעילות במסגרת מתבצעת בתנאים מועדפים ובמחירים מסובסדים לכל מחפש עבודה ב-Job Ninja.

לרשותכם:

שרות הזנת קורות חיים במאגר:
כאמור, השהות במאגר הנה ללא תשלום למחפשי עבודה וקורות החיים שלכם יופנו למעסייקם רשומים בלבד. במידה ואתם מעוניינים להכניס את קורות החיים שלכם למאגר ולהגיע לאלפי מעסיקים מחפשי עובדים, ניתן להיכנס לאתר, למלא את הפרטים הנלווים המבוקשים ולהזין את קורות החיים שלכם על פי הטופס הקיים. במידה ואינכם מצליחים, או אינכם מעוניינים לבצע זאת בעצמכם, נציגנו יכולים לבצע זאת עבורכם בתשלום סמלי חד פעמי.

כתיבת קורות חיים מקצועית:
קורות החיים הם הדלת שלך לראיון עבודה, הם מהווים את פנייך כמחפש עבודה ואת אמצעי השיווק שלך בפני המעסיק. חשוב מאוד להשקיע בכתיבתם. כאנשי מקצוע, המלווים מעסיקים זה שנים רבות בקליטת, מיון והתאמת קורות חיים, נשמח להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי שלנו לכתיבת קורות חיים מקצועית ונכונה אשר תבליט אתכם מעל למועמדים נכונים ותשפר את סיכוייכם לקבלה לעבודה.

ליווי אישי עד לחזרה לעבודה:
ליווי אישי מלא, הכולל פגישות שבועיות וייעוץ שוטף ביניהן עד למציאת העבודה, תוך התאמה למאפייני המועמד ולמשרות פנויות. בין היתר, נכללים בליווי האישי: טיפול אישי בהפנייה למשרות רלוונטיות, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה, תמיכה והכוונה לפני ואחרי הראיון ועוד. במסגרת זו נהנים המועמדים מתמיכה שוטפת של יועצת אישית לאורך התהליך כולו.
הפעילות מתבצעת במסגרת קבוצתית או אישית, במשרדי החברה בתל אביב.

שרות הכוונה מקצועית:
אולי זה הזמן לעצור ולחשוב: האם אני במקצוע המתאים לי ביותר? מהי מערכת השיקולים שמלווה אותי בבחירת המקצוע והאם מערכת זאת נכונה לי? מהי העבודה המתאימה לי ביותר? אולי הגיע הזמן לשינוי מקצוע? כיצד ניתן להתאים קריירה לשינויים מקצועיים ושינויים בחיי המשפחה ועוד. אנשי המקצוע המוסמכים ב Job Ninjaיוכלו לעזור לכם, בסדרת פגישות אישיות להכוונה תעסוקתית נכונה.

שרות אבחון והכוונה גרפולוגית:
מה מעיד עלי כתב היד שלי? כיצד הוא יכול לסייע לי בהכוונה מקצועית נכונה, באבחון עצמי ולתמוך בקבלת החלטות מקצועית ואישית. ניתן להסתייע בשירות להכוונה מקצועית או הכוונה אישית במגוון תחומים כמו זוגיות, מצב אישי ורגשי וכולי. האבחון מתבצע על ידי הגרפולוגים המקצועיים ביותר בתחום הבאים מרקע משאבי אנוש ובעלי ניסיון רב בתחום.

כיצד חוזרים לעבודה:
אנו מעמידים לרשותכם מגוון סדנאות קבוצתיות או הדרכות אישיות שייקנו למחפשי העבודה כלים לשוב בהצלחה לשוק העבודה. הסדנאות וההדרכות האשיות מתבצעות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום, בעלי ניסיון של שנים רבות באיתור, אבחון ומיון עובדים.
בין הסדנאות:

איך מוצאים עבודה
ניתן להשתתף בהדרכה המקנה כלים מעשיים למציאת עבודה בשוק הנוכחי, בתהליך של מספר סדנאות המלווה את מחפש העבודה לכל אורך התהליך או בליווי אישי מקצועי לאורך כל התקופה. הסדנאות כוללות נושאם כמו כיצד ניתן לשוב לשוק העבודה, איזה הזדמנויות עומדים בפניכם וכיצד ניתן לנצלן, אילו אתגרים עומדים בפניכם וכיצד ניתן להתגבר עליהם בהצלחה.

איך בונים קורות חיים ואיך מבליטים אותם
כיצד נראים קורות החיים שלי ומה הם אומרים עלי, כיצד ניתן לכתוב קורות חיים מקצועיים ומותאמים לעצמכם ולמשרות אותם אתם מבקשים, כיצד נוכל להבליט את קורות החיים שלנו מול כל המתמודדים האחרים על המשרה.

איתור הזדמנויות במציאות של מדיה חברתית
כיצד להשתמש במדיה החברתית, ברשימת הפייסבוק, לינקדין וכו' כדי לאתר מקומות עבודה ועיסוקים פוטנציאליים, כיצד ליצור קשר עם מעסיקים באמצעותם, כיצד מעסיקים משתמשים במדיה חברתית ואיך מחפשי העבודה יכולים לנצל זאת לטובתם. איך מעסיקים בודקים אותנו במדיות חברתיות ומה צריך לעשות ולא לעשות.

הכנה לראיונות עבודה
סדנאות והרצאות הכוללת הכנה לראיון עבודה. כיצד מתכוננים לראיון עבודה, כיצד מתנהגים בראיון עבודה וכיצד מתנהגים לאחר ראיון העבודה. ניתן לקיים מפגש אישי – פרטני או להשתתף בהכנה במסגרת קבוצתית או אישית. ההכנה כוללת מתן כלים תיאורטיים ומעשיים, תרגול סימולציות, היכרות עם סוגי מראיינים וראיונות וטיפים לצלוח ראיונות עבודה בהצלחה.

* פורשי צה"ל, במהלך שנתם הראשונה לאחר הפרישה, יכולים לקבל מימון לפעילות ממחלקת פרישה בצה"ל. צרו קשר לפרטים נוספים.


לפרטים ניתן לפנות למרכז הקריירה של Job Ninja בטלפון 03-6207373.