זכינו לשלב מצויינות עסקית עם תרומה חברתית

על קירות משרדי חברת Job Ninja תלויים זה זמן רב דברי הרמב"ם על שמונת מעלות הצדקה, על "המעלה הגדולה שאין למעלה ממנה במעלות הצדקה... זה המחזיק ביד ישראל שאין לו מעות די מחסורו, ונותן לו מעות במתנה או בהלואה, או שדואג לו שתהיה לו פרנסה על ידי שמכניסו באיזה עסק או מלאכה, עד שלא יצטרך לבריות".
ועל זה נאמר "והחזקת בו... עד שלא ייפול ויצטרך". במילים פשוטות: כאשר רוצים לעזור אדם, טוב נעשה אם נתרום לו, אך מצויין מזה נעשה אם נמצא לו עבודה, שלא יזדקק יותר לתרומות.

כחברה המעניקה לעשרות אלפי עובדים את האפשרות לשוב לשוק העבודה זכינו לשלב עשייה עסקית עם תרומה חברתית הן לפרטים והן ברמת הראייה החברתית – לאומית.

כגוף מוביל בשוק הדרושים אנו יכולים, מצד אחד, לעזור לאלפי עסקים, חדשים או וותיקים, מכל התחומים, מחברות ענק ועד לעוסקים מורשים קטנים, באחד האתגרים המשמעותיים העומדים בפניהם – גיוס עובדים במהירות וביעילות, ובכך לסייע לעסקים להתמודד עם המציאות הלא קלה לניהול עסקים בשוק הישראלי. מצד שני, לעזור למאות אלפי מועמדים לשוב לשוק העבודה במהירות.

אנו מציגים בפני המועמדים דורשי העבודה משרות ומודעות דרושים מכל רחבי הארץ, החל מעבודות באזור הצפון ועד לעבודות באילת, בכל תחום הדרושים, מהייטק ועד נקיון, מניהול ועד ייצור, ממכירות ועד גננת ובכל גיל, מגיל התיכון ועד לפנסיה ועושים מאמץ מיוחד לסייע לאוכלוסיות מתקשות לשוב לשוק העבודה, תוך סיוע במציאת עבודה ורישום למאגר ללא תשלום.

כן אנו מסייעים לחוסן החברתי הלאומי של ישראל, הן על ידי סיוע לעסקים השונים, שהם המנוע לכלכלה פורחת ומצליחה והן על ידי סיוע לאזרחים המעוניינים באמת לשוב לשוק העבודה במהירות.

לשפץ מטבח ולשנות את העולם

שיפוץ מטבח, תיקון לרכב, העברת פס ייצור או אפילו התקנת סורגים לבית אפשר לשלב עם עשייה חברתית!

מזה שנים רבות Job Ninja פועלת לשלב מצויינות עיסקית עם עשייה חברתית.

כאלה גם בית הספר המקצועי "ארזים", הממוקם ביבנה. בית הספר מפעיל במתכונת של עסק חברתי 4 סדנאות, 2 סדנאות יצרניות שהן נגריה ומסגריה ו2 סדנאות שרותיות בהן מכונאות רכב ועיצוב שיער. התלמידים שלא מצאו את מקומם במסגרות החינוך הפורמליות, עובדים ולומדים בסדנאות הם שותפים מלאים לתפעול ונהול הסדנה המתפקדת כעסק לכל דבר וכמובן מתוגמלים בעבור עבודתם היצרנית והנהולית . מצב זה מאפשר להם לרכוש מקצוע להתנסות בעולם היזמות והעסקים וזאת בתוך מסגרת תומכת ומפרגנת.

נגרית ומסגרית "ארזים" משתראות על פני שטח כולל של 500 מ"ר ומצוידות במיטב הכלים המאפשרים לבצע עבודות מגוונות בתחומי המתכת והעץ . הם יכולים לבצע עבודות פרטניות כמו מטבחים, ריהוט או עבודות מתכת כמו סורגים ומתכני מתכת שונים. כמו כן הם ערוכים לביצוע עבודות בפס יצור ואף לקלוט קו ייצור כקבלני משנה.

איך אנחנו יכולים לעזור?

פשוט לתמוך בהם כלקוחות.
זקוקים להצעת מחיר? לשפץ מטבח? חדר ארונות, ילדים, או כל עבודת נגרות? להעביר עבודה בקבלנות משנה? לבצע עבודת נגרות או מתכת? להכניס את הרכב למוסך? צריך רק לפנות אליהם ולקבל הצעת מחיר, זה הכל. מעצם היותם בתי מלאכה שהם סדנאות לימוד הם מחויבים לעבודה בסטנדרט גבוהה ובמחירים תחרותיים, כך שהבאים לתרום למעשה יוצאים נתרמים.
למעשה, גם נוכל להקבל הצעה טובה ומשתלמת וגם לעזור לעשייה חברתית אמיתית!

ניתן לצור עם בית הספר "ארזים" קשר באמצעות נציגי Job Ninja שישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה בטלפון 03-6207373.


צוות המומחים של ג'וב נינג'ה ישמח לעמוד לרשותך תוך מתן ייעוץ דיסקרטי וללא כל התחייבות.

לפרטים ניתן לפנות למרכז העסקים של Job Ninja בטלפון 03-6207373.