למצוא את משרת חלומותיך בלוח דרושים של CVPOOL

למצוא את משרת חלומותיך בלוח דרושים של CVPOOL

חיפוש עבודה עלול להיות תהליך ממושך, רווי עוגמות נפש שבסופו פשרה מתסכלת – לכל אדם ובכל תחום. אבל יש גם דרך אחרת למצוא עבודה, ולא סתם למצוא עבודה אלא להשתבץ למשרה שתמיד חלמתם עליה: לוח דרושים של CVPOOL.

מדוע לוח דרושים "רגיל" לא מגשים חלומות?
לכאורה, לוחות דרושים רגילים הם הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה, שהרי ניתן למצוא בהם שלל מודעות בכמעט כל התחומים ולאורכה ולרוחבה של הארץ: מודעות דרושים באשדוד עבור מגוון רחב של מקצועות, מודעות דרושים באשקלון בשלל תחומים ועיסוקים, מודעות דרושים בבאר שבע לעובדים מקצועיים ובלתי מקצועיים וכך הלאה.

בנוסף, נהנה לוח דרושים בימינו מיתרון אחר, והוא זמינות מלאה. הימים בהם חיכינו לסוף השבוע ורצנו ביום שישי בבוקר לקיוסק לקנות את עיתוני השבת על מנת לעבור על לוחות הדרושים כבר חלפו מן העולם ובימינו ניתן להיכנס לאינטרנט ובקלות ונוחות לאתר מודעות דרושים על פי כל פילוח שנרצה (התחום בו אנחנו רוצים לעבוד כולל תתי תחומים ספציפיים, מקום העבודה, היקף המשרה ועוד ועוד), וזאת 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אבל לכל לוח דרושים אפקטיבי יש גם חיסרון משמעותי, והוא שהמון מחפשי עבודה עוברים עליו וכולם שולחים קורות חיים להמון מודעות. התוצאה: מעסיקים שמפרסמים מודעת דרושים מוצפים בכמות אדירה של קורות חיים, ובסופו של דבר גם הם לא תמיד מצליחים לאתר את המועמד המתאים ביותר למשרה ובכל מקרה הסיכוי שדווקא קורות החיים שלכם, מרשימים ככל שיהיו, יתבלטו – נמוך.

חיסרון נוסף של לוח דרושים "רגיל" הוא שחלק מאותם לוחות כלל אינו מעודכן וכולל גם משרות שכבר אינן רלוונטיות (בין אם כי מפרסם המודעה, עקב העומס המוטל עליו, שכח להוריד אותה ובין אם מנהלי הלוח רוצים "לנפח" את הלוח על מנת שייראה אטרקטיבי וגדוש כל טוב) – דבר המרבה תסכול במהלך חיפוש העבודה החדשה.

חברת השמה – החלום שלהם הוא לא בהכרח החלום שלך
חלופה נפוצה ללוח דרושים היא חברת השמה, ובפרט כשמדובר במשרות הדורשות כישורים ספציפיים או ניסיון משמעותי, וכך למשל יש חברות השמה המתמחות בהיי-טק, חברות השמה המתמחות בעבודה בשוק ההון וכו' (אם כי ישנן גם חברות כוח אדם המבצעות השמה גם עבור עובדים בלתי מקצועיים).

כך או כך, מציאת עבודה שלא דרך לוח דרושים אלא באמצעות חברת השמה היא לכאורה פחות מתסכלת שכן אין צורך לשלוח את קורות החיים לאינסוף מפרסמי מודעות, אולם מצד שני חשוב לזכור שגם לחברת ההשמה יש אינטרסים משלה – למשל לאייש משרה שלא מצליחים לאייש כבר זמן רב, או לצ'פר מעסיק שהם חפצים ביקרו – כך שלא תמיד תופנו למשרת חלומותיכם ולתפקיד שתפור עליכם, אלא בהחלט ייתכן כי תמצאו עצמכם עובדים במשרה ואצל מעסיק שמתאימים לאינטרסים של חברת ההשמה באותו רגע (למשל, אתם רוצים לעבוד בתור מורים בבאר שבע ויש משרות כאלה, אולם לחברה ההשמה דרושים באשדוד אנשי מקצוע בתחום זה).

Job Ninja – שידוך ישיר, מהיר ונטול אינטרסים
ב- Job Ninja תהליך חיפוש העבודה משלב את היתרונות של איתור משרה מתאימה בלוח דרושים עם היתרונות של רמת שירות כמו של חברת השמה, ומעלים את החסרונות של שתי השיטות הנ"ל, כך שמדובר בדרך הטובה ביותר להגיע למשרה שתמיד חשקתם בה.

התהליך פשוט: אתם מוסיפים – ללא כל תשלום וללא כל התחייבות! – את קורות החיים שלכם למערכת המשוכללת של CVPOOL, ומאותו רגע מעסיקים שאתם מתאימים למשרות פנויות אצלם, ומדובר במעסיקים רבים ואיכותיים שכן העבודה עם Job Ninja משתלמת מאוד גם להם, פונים אליכם – כך שאתם בעצם אלה שבוחרים איפה לעבוד.צוות ג'וב נינג'ה מאחל לכם גיוס עובדים קל, פורה ונכון. אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה 03-6207373.צוות אנשי המקצוע ב job ninja - מאגר הדרושים הגדול במדינה, ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה


*9874 | www.jobninja.co.il | info@jobninja.co.il