אבחון גרפולוגי - כלי משלים לבחינת העובד

במסגרת מרכז העסקים של ג'וב נינג'ה נהנים לקוחותיה משירותי אבחון גרפולוגי למועמדים. בתהליך קליטת המועמדים, האבחון הגרפולוגי מהווה כלי תומך החלטה מצויין באשר לקבלתו או דחייתו של מועמד והוא מומלץ מאוד, במיוחד לתפקידים משפיעים ורגישים. בניגוד לאמצעי אבחון אחרים, לאבחון גרפולוגי קשה מאוד להתכונן, או לערוך בו מניפולציות מצד המועמד. האבחון נעשה במקצועיות וביעילות והוא יכול לספק אינפורמציה נוספת לגבי המועמד שחמקה מעיני המראיינים.

לשירותכם, האבחון מתבצע על ידי הגרפולוגים המקצועיים ביותר בתחום, המתמחים בגיוס והשמת עובדים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום, במקצועות מגוונים, תוך מתן תשומת לב לצרכי המעסיק והתפקיד. הגרפולוגים יהיו זמינים למעסיק במשך כל ההתקשרות, לצורך הבהרות, התלבטויות ושאלות נוספות. יתרון נוסף הוא כי האבחון הגרפולוגי גוזל זמן מועט מן הנבחן ונמשך, בדרך כלל, כשעה וחצי.
ניתן לקיימו במשרדנו, או במשרדי הלקוח.

על פי צרכי המעסיק, ניתן להשתמש בשני סוגי אבחונים:

אבחון קצר:

תהליך הכולל אבחון של שלוש תכונות, יכולות מרכזיות הנדרשות לתפקיד ונקבעות על פי בחירת הלקוח וצרכיו. מטרתו לבדוק התאמה בסיסית לתפקיד העומד על הפרק. אבחון זה מתאים לתפקידים פשוטים או למצב בו רוצים לבדוק מס' מועמדים גדול. האבחון מאפשר לבדוק עם מי כדאי להמשיך תהליך מבלי להיכנס לעלויות גבוהות. למועמדים הרלוונטיים רצוי לערוך אבחון מעמיק בהמשך תהליך הגיוס.
ללקוחות ג'וב נינג'ה מחיר מיוחד - 280 ₪

אבחון מעמיק:

תהליך הכולל אבחון הנותן תמונה רחבה ומעמיקה על המועמד. ניתן ללמוד מאבחון זה על יתרונות וחולשות המועמד, הוא מאפשר למגייס להכיר כל מחפש עבודה לעומק, ברמה הוליסטית ובכך מאפשר למנהל לקלוט את העובד בצורה הנכונה ביותר, להפיק מהמועמד את המיטב ולהיזהר ממלכודות העלולות לצוץ בדרך.
האבחון מחולק ל5 חלקים. כל חלק מהם מפורט וכולל יכולות, תפקודים וכישורים רבים.

חלק ראשון – תיאור כללי:

תיאור זה נותן ללקוח את תמצית האישיות, נוגע במניעים של האדם להתנהגותו, בדברים שמפעילים את האדם.

חלק שני

סגנון חשיבה ויכולות קוגניטיביות: חלק זה מפרט כישורים כמו מידת הסקרנות, ערנות, מקוריות החשיבה, אובייקטיביות, מידת קשב וריכוז, יכולת אנליטית, יצירתיות, חשיבה אסוציאטיבית, ראייה מערכתית, סובייקטיביות, סגנון למידה של תחומים חדשים ועוד.

חלק שלישי – תפקוד בעבודה:

חלק זה מספק אינפורמציה על סגנון התפקוד, ניתן לבדוק את מידת המוטיבציה, האחריות, האסרטיביות, יכולות הניהול, מהירות, יעילות, עצמאות ויכולת לחתוך החלטות, לעמוד בלחצים, לעמוד ביעדים ועוד נושאים רבים. האבחון מתמקד כמובן בנושאים הרלוונטיים לתפקיד נתון.

חלק רביעי – יחסי אנוש:

חלק זה נוגע בנושאים כמו סגנון תקשורת, שיתוף פעולה בצוות, חשדנות למול מידת פתיחות, סגנון יצירת קשרים, שמירת גבולות, , אסרטיביות למול אגרסיביות יכולת קבלת מרות ועוד.

חלק חמישי – יושר ואמינות:

חלק זה עוסק בשאלות כמו מידת אחריות, מניפולטיביות למול תקשורת ישירה, יכולת להבדיל בין טוב לרע, שקרנות, דיוק ואמינות בדיווח, יכולת להודות בטעויות, חוסר גבולות, לויאליות ואכפתיות. בדיקת יושר ואמינות בכתב היד יכולה לספק מידע גם ביחס למניע של חוסר יושר, למשל חוסר ביטחון קיצוני יכול לגרום שלא להודות בטעויות, או שמא מדובר ברצון לפגוע במערכת בזדון מתוך רצון להשיג רווח.

האבחון סוגר בהמלצה האם לגייס את העובד או לא.
ללקוחות ג'וב נינג'ה מחיר מיוחד - 540 ₪

ניתן לרכוש 'בנק' אבחונים במחירים מיוחדים.


צוות היועצים של החברה ישמח לעמוד לרשותך לצורך הכוונה וייעוץ ללא כל התחייבות.

לפרטים ניתן לפנות למרכז העסקים של ג'וב נינג'ה בטלפון 03-6207373.